Блог

Запчастини та комплектуючі для ролет

Ролети захищають приміщення від яскравого сонця, вуличного шуму і вітру, незаконного доступу. Ми пропонуємо комплектуючі для ролет, використовувані в процесі установки і ремонту систем.

Конструкція ролетних систем складається з полотна, електроприводу, профілю та інших елементів. Для зручності управління сучасні захисні пристрої оснащуються автоматикою. Звернувшись до нас, ви можете придбати комплектуючі для ролет, представлені в широкому асортименті:

  • механічні та електронні замки;
  • елементи управління, пульти;
  • вимикачі, електроприводи (мотори);
  • захисні короби, пружини і ін.

Ролетні системи – це складний механізм, що вимагає обслуговування і ремонту. Якщо вам потрібно купити запчастини для ролет, зателефонуйте в нам, ми запропонуємо доставку всіх видів запчастин високої якості, які забезпечать стабільну та тривалу роботу ролетних систем.

Для оформлення замовлення зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом: через форму на сайті або за вказаними телефонами. Менеджери проконсультують по питаннях, що цікавлять, включаючи способи доставки замовленого товару, дадуть необхідну інформацію про характеристики і вартості комплектуючих для ролет.

Share Button