Блог

Види тканин для рулонних штор

Інтер’єрні тканини для рулонних штор

Група інтер’єрних тканин відрізняється великою різноманітністю малюнків, фактур, способів друку. Тканини можуть бути з ефектами травлення, жакардові плетінням, включати спеціальні нитки, натуральні волокна, просочення.Інтер'єрні тканини для рулонних штор Група інтер'єрних тканин відрізняється великою різноманітністю малюнків, фактур, способів друку. Тканини можуть бути з ефектами травлення, жакардові плетінням, включати спеціальні нитки, натуральні волокна, просочення. Всі тканини для рулонних штор відрізняються практичністю і зносостійкістю, довгий час не змінюють свого зовнішнього вигляду, не вигоряють, не деформуються, вони абсолютно безпечні для навколишнього середовища, мають антистатичні і пиловідштовхуючими властивостями. За допомогою інтер'єрних тканин для рулонних штор у вас з'являється можливість вирішення складних і цікавих завдань з оформлення вікон і декорування приміщення.

Всі тканини для рулонних штор відрізняються практичністю і зносостійкістю, довгий час не змінюють свого зовнішнього вигляду, не вигоряють, не деформуються, вони абсолютно
безпечні для навколишнього середовища, мають антистатичні і пиловідштовхуючими властивостями.

За допомогою інтер’єрних тканин для рулонних штор у вас з’являється можливість вирішення складних і цікавих завдань з оформлення вікон і декорування приміщення.

Однотонні тканини для рулонних штор

Однотонні тканини для рулонних штор діляться на Transparent (Транспарент, напівпрозорі і прозорі), Dimout (дімаути, затемняючі) і Blackout (блекауту, світлоблокуючі). Вони несуть менше декоративного навантаження, але більш функціональні.Однотонні тканини для рулонних штор Однотонні тканини для рулонних штор діляться на Transparent (Транспарент, напівпрозорі і прозорі), Dimout (дімаути, затемняючі) і Blackout (блекауту, світлоблокуючі). Вони несуть менше декоративного навантаження, але більш функціональні. Прозорі рулонні штори добре розсіюють сонячне світло. Затемнюючі тканини пропускають світло, затримуючи тепло. На особливу увагу заслуговують тканини типу Blackout, які здатні блокувати навіть яскраве сонячне світло. Примітно, що забарвлення таких тканин не обов'язково темні. Світлонепроникні рулонні штори ідеально підходять для спальних і дитячих кімнат, домашніх кінотеатрів, конференц-залів і будь-яких інших приміщень, що потребують захисту від яскравого світла. Однотонні тканини для рулонних шторів захищають від ультрафіолету і сторонніх очей, мають гарну теплоізоляцією. Підтримувати чистоту і охайність штор з таких тканин дуже просто і не клопітно - досить іноді протирати їх сухою або трохи вологою губкою.

Прозорі рулонні штори добре розсіюють сонячне світло. Затемнюючі тканини пропускають світло, затримуючи тепл
о. На особливу увагу заслуговують тканини типу Blackout, які здатні блокувати навіть яскраве сонячне світло. Примітно, що забарвлення таких тканин не обов’язково темні. Світлонепроникні рулонні штори ідеально підходять для спальних і дитячих кімнат, домашніх кінотеатрів, конференц-залів і будь-яких інших приміщень, що потребують захисту від яскравого світла.

Однотонні тканини для рулонних шторів захищають від ультрафіолету і сторонніх очей, мають гарну теплоізоляцією. Підтримувати чистоту і охайність штор з таких тканин дуже просто і не клопітно – досить іноді протирати їх сухою або трохи вологою губкою.

Напівпрозорі тканини Скріни (Screen)

До цієї групи входять спеціальні тканини для рулонних штор з підвищеним захистом від сонця. Робляться з поліестеру або скловолокна з ПВХ-покриттям або без нього. Такі рулонні штори не будуть розтягуватисяНапівпрозорі тканини Скріни (Screen) До цієї групи входять спеціальні тканини для рулонних штор з підвищеним захистом від сонця. Робляться з поліестеру або скловолокна з ПВХ-покриттям або без нього. Такі рулонні штори не будуть розтягуватися чи згортатися. Характерною особливістю Screen є їх прозорість, яка дозволяє бачити те, що відбувається зовні, структура, в свою чергу, блокує перегляд з вулиці. При цьому функціональні характеристики тканин «screen» не втрачаються: захист від ультрафіолету, ефект «антиблік», висока теплоізоляція, вологостійкість, негорючість і довговічність. Рулонні штори «Screen» виявляються незамінними в великих офісах, громадських місцях, лабораторіях, комп'ютерних класах. Вони ідеально підходять для оформлення приміщень з панорамними вікнами, а також для балконів і лоджій. Ефектні рулонні штори з Screen-тканин ідеально доповнять сучасний хай-тек інтер'єр і будуть незамінні при оформленні приміщення в мінімалістичному стилі. чи згортатися. Характерною особливістю Screen є їх прозорість, яка дозволяє
бачити те, що відбувається зовні, структура, в свою чергу, блокує перегляд з вулиці. При цьому функціональні характеристики тканин «screen» не втрачаються: захист від ультрафіолету, ефект «антиблік», висока теплоізоляція, вологостійкість, негорючість і довговічність.

 Рулонні штори «Screen» виявляються незамінними в великих офісах, громадських місцях, лабораторіях, комп’ютерних класах. Вони ідеально підходять для оформлення приміщень з панорамними вікнами, а також для балконів і лоджій. Ефектні рулонні штори з Screen-тканин ідеально доповнять сучасний хай-тек інтер’єр і будуть незамінні при оформленні приміщення в мінімалістичному стилі.

Тканини День-Ніч

Тканини для рулонних штор типу «день-ніч» зіткані з горизонтальних прозорих і Тканини День-Ніч Тканини для рулонних штор типу «день-ніч» зіткані з горизонтальних прозорих і непрозорих смуг, які чергуються між собою. Завдяки такій структурі ці рулонні штори дозволяють більш плавно, в порівнянні зі звичайними, регулювати світловий потік. Тканини, з яких виготовляються такі штори, мають пиловідштовхуючими і антистатичними властивостями. Почистити тканину можна сухою щіткою або пилососом, а сильне забруднення легко видаляється вологою губкою. Спеціальна попередня обробка тканин для рулонних штор «День-Ніч» робить їх міцними і довговічними, полотно рулонних штор не деформується, не розповзається, не вигоряє.непрозорих смуг, які чергуються між собою. Завдяки такій структурі ці рулонні штори дозволяють більш плавно, в порівнянні зі звичайними, регулювати світловий потік. Тканини, з яких виготовляються такі штори, мають пиловідшт
овхуючими і антистатичними властивостями. Почистити тканину можна сухою щіткою або пилососом, а сильне забруднення легко видаляється вологою губкою. Спеціальна попередня обробка тканин для рулонних штор «День-Ніч» робить їх міцними і довговічними, полотно рулонних штор не деформується, не розповзається, не вигоряє.

Share Button