Блог

Рулонні штори в офісі

Рулонні штори в офісі

У квартирах рулонні штори, всупереч широко поширеній помилці, не замінюють звичайні завіски, а відмінно гармонують з ними. Рулонні штори захищають кімнату від сонячних променів, а звичайні штори – надають їй звичний затишок. Правда, варто відзначити, що останнім часом багато наших клієнтів обмежуються установкою тільки рулонних штор. Пов’язано це в першу чергу з тим, що сучасний вибір тканин для рулонних штор дозволяють прикрасити приміщення, підібравши відтінок тканини і малюнок на ній відповідно до дизайну – кольором стін і меблів.

В офісі рулонні штори вирішують інші, але не менш важливі завдання. По-перше, рулонні штори виконують свою традиційну функцію – захищають від сонця. Однак вони мають можливість, якої позбавлені звичайні горизонтальні або вертикальні жалюзі – вони можуть частково пропускати світло, розсіюючи його. Якщо Ви, рятуючись від сонячних променів, закриєте звичайні горизонтальні жалюзі, приміщення порине в напівтемрява. Якщо Ви опустите рулонну штору зі звичайною тканиною, приміщення буде залито розсіяним світлом, якого буде достатньо щоб обійтися без електричного освітлення, при цьому в кімнаті стане прохолодніше.Рулонні штори в офісі

Тканини для рулонних штор бувають трьох типів – це звичайні, dimout («дімаут») і blackout («блекаут»). Вони відрізняються один від одного ступенем світлопропускання. Звичайні тканини дають розсіяне світло, dimout затримують 65-75% світла, blackout, подібно щільним завісою, повністю перекривають сонячних променів доступ в приміщення. Такі тканини особливо зручно використовувати в переговорних або конференц-залах, де необхідно затемнювати приміщення для використання проектора.

В залежності від завдання рулонні штори поділяються на два типи – вільно висячі і спеціальні системи для ПВХ-вікон. Останні відрізняються тим, що рулонна штора встановлюється на кожну стулку Вашого вікна, а не на все вікно в цілому. При відкриванні або відкиданні стулки штора залишиться з нею єдиним цілим – не буде бовтатися, не перешкоджатиме відкриттю і залишить підвіконня вільним.

По-друге, існує маса відтінків і дизайнів матерії для рулонних штор, що дозволить вам підібрати відтінок під колір стін або меблів. Звичайні вертикальні жалюзі теж виготовляються з матерії, але вони мають ряд недоліків – частіше ламаються через складний механізм. Нижній ланцюжок, що з’єднує вертикальні ламелі, може порватися від частого використання, на вітрі вертикальні жалюзі бовтаються і гримлять. Механізм рулонної штори простий, безшумний і надійний.Рулонні штори в офісі

По-третє, за допомогою рулонної штори Ви можете закрити частину отвору. Наприклад, якщо сонце стоїть високо, досить лише злегка опустити штору, щоб захиститися від прямих променів, що падають, на екран комп’ютера. Віконце касира або операціоніста, що працює з паперами, теж можна закривати частково. Для цієї мети часто використовують звичайні горизонтальні жалюзі, але їх ламелі загинаються на кінцях від частого використання, мнуться і втрачають зовнішній вигляд.

Share Button