Блог

Різновиди та переваги жалюзі «День-Ніч»

Багато хто чув про жалюзі, але не всі знають про таку новинку як штори «День-Ніч». Представлені “світлофільтри” відрізняються простотою догляду, функціональністю і оригінальним зовнішнім виглядом.

Переваги штор «День-Ніч»

У наш час наявністю на вікнах жалюзі нікого не здивуєш. Їх застосування дозволяє змінити інтер’єр або створити в приміщенні необхідне освітлення. Але не так давно на ринку з’явилися жалюзі «День-Ніч» або рулонні штори «Зебра», на які варто звернути пильну увагу. Чим вони цікаві? Спробуємо розібратися.

Вся справа в унікальній конструкції. Штори виробляють із застосуванням двох типів тканини – непрозора і прозора. При зміщенні різних тканин можна управляти світловим потоком. При зміщенні прозорого і непрозорого матеріалу потік променів обмежується. Якщо зміщення не відбувається, світло проникає в кімнату.

Дані штори спокійно кріпляться до вікна. Вони плоскі, а значить, підвіконня залишиться вільним. Освітленість Ви можете регулювати самостійно. Від цього і йде назва – штори «День-Ніч».

Різновиди

Якщо уважно подивитися на жалюзі «День-Ніч» на фото, можна помітити, що спосіб кріплення буває різним. Так виділяються:

  • міні;
  • класичні;
  • касетні штори.

При цьому механізм може саморегулюватися. Також, є системи кріплення, що не потребують свердління і компактні системи управління, що кріпляться на стулку вікна. Крім пластикових варіантів, можна знайти кріплення з алюмінію. Вони дають можливість встановити щільні штори.Різновиди та переваги жалюзі «День-Ніч» Останній вид підійде і для великих віконних прорізів.

Класичні штори. Даний тип закриває віконний проріз повністю. Класичні штори є відмінним варіантом для дому та офісу. Ці жалюзі дають можливість плавно регулювати потік світла. Особливого догляду за виробом не потрібно.

Представлені вироби ідеальні для невеликих приміщень. Вони відмінно задекоруєте вікна кухні або балкон. Установка даного типу в приміщенні надає кімнаті затишний вигляд. При цьому вікно виглядає стильно.

Міні жалюзі. Це практично те ж, що і класичні вироби, але в мініатюрі. Вони розміщуються тільки на частину вікна. Подібні жалюзі на вікна виду «День-Ніч» мають менші кронштейни, ніж класичні штори. Невеликий розмір – це скоріше перевага. Є можливість імпровізувати з кольоровим оформленням.

Накладення чергуються вставок дає можливість регулювати затінення. Оригінальний зовнішній вигляд виробу підійде до будь-якого інтер’єру. Чим ще відрізняється представлена різновид? Простотою управління, витонченістю і легкістю.

Касетні жалюзі. Касетного типу штори роблять, як і класичні. Вони мають напрямними планками, що кріпляться на вікні. Представлені жалюзі зебра виду «День-Ніч» функціональні. Вони відмінно регулюють потік сонячних променів.

Широкі можливості касетного механізму дають можливість закріпити виріб на пластикових вікнах будь-якої форми. Завдяки конструкції відкрити вікно можна в різних площинах. Догляд досить простий. Волога ганчірка і будь-який засіб для чищення кошти, і можна починати прибирання!

Переваги штор «День-Ніч»

Відгуки про жалюзі «День-Ніч» переважно позитивні. В першу чергу, вони є прекрасною альтернативою гардинам і штор. По-друге, вироби підійдуть до будь-якого інтер’єру. Виділяється ще цілий ряд плюсів.

Різновиди та переваги жалюзі «День-Ніч»За допомогою зазначених виробів можна створити ексклюзивний інтер’єр. Прямі лінії відмінно розширюють простір. Крім іншого, замовивши штори у дизайнера, Ви станете власником оригінальної речі. Забарвлення і малюнок може бути будь-яким.

Величезний асортимент дозволить кожному покупцеві вибрати свій ідеальний варіант. Правильно підібраний стиль допомагає виробу вписатися в будь-який інтер’єр. Смужки можуть відрізнятися по відтінку або по ширині. Жалюзі не вицвітають на сонці і відрізняються підвищеною стійкістю до стирання!

Купівля жалюзі заощадить чимало коштів. Чи не доведеться витрачатися на тюль і фіранки. Виріб не вимагає додаткового догляду, досить протерти його вологою ганчіркою.

Це зовсім недорого. Якщо взяти до уваги те, скільки ви витратите на портьєри та гардини, економія помітна. Крім іншого, жалюзі не збирають пил і відрізняються функціональністю. Додайте до всього вищесказаного простоту регулювання і сумніви відпадуть самі собою.

Share Button