Блог

Основні помилки при виборі рулонних штор

Основні помилки при виборі рулонних штор

Не рекомендуємо купувати готові тканинні рулонні штори. Майже неможливо знайти готову рулонну штору потрібної ширини, висоти, затемнення, малюнка. А також не завжди є в наявності потрібна кількість. У готових рулонних шторах, найчастіше, використовуються низькоякісні китайські механізми, і тканини, які не пройшли повний цикл обробки, а то і зовсім браковані. Таким способом продаються такі тканини і механізми, які по-іншому продати неможливо. Виходячи з того, як часто ми стикаємося з замовником, який бажає поміняти такі штори на штори хорошої якості, готові рулонні штори служать не більше півроку. А витрачені гроші і час ніхто не поверне. Нагадуванням про них зазвичай залишаються тільки зайві отвори в склопакеті. Крім того, найкращі системи рулонних штор закритого типу (система «UNI») готовими в продажу зустріти неможливо. У нашому виробництві ми використовуємо тільки якісні оригінальні комплектуючі фірми BESTA (Польща) і не замінюємо їх на дешеві китайські аналоги. Полотно рулонних штор виготовляється зі спеціальних тканин з антибактеріальними, пиловідштовхуючими і антистатичними властивостями. Більш того, вони обробляються складом, який перешкоджає вигоряння і підвищує зносостійкість вироби.

Слід так само відзначити, що багато виробників, які виготовляють р
улонні штори на замовлення, з метою економії, використовують у своєму виробництві низькоякісні китайські механізми і дешеві тканини.

Вибір тканини: напівзатемнена або «blackout»?Основні помилки при виборі рулонних штор

Вибір ступеня затемнення в кімнаті дуже важливий. Якщо Ви вибрали тканину для рулонних штор «blackout», яка повністю затемнює приміщення, значить Ви повинні бути готовими до наступного: в денний час, щоб “пустити” світло в кімнату, Вам доведеться піднімати рулонні штори, а це не завжди зручно, т. к. часто причиною вибору затемнює матеріалу ставати “захист від стор
онніх очей”. Виходячи з цього, можна зробити наступний висновок: якщо причина установки рулонних штор «закритися від поглядів» і зробити в кімнаті «півтінь», то рекомендується вибирати напівзатемнені тканини. Вони вбережуть Вас від зайвих очей, але при цьому будуть давати м’яке розсіяне світло. Тканини «blackout» слід встановлювати в приміщення, де потрібно створити повне затемнення, наприклад, це може бути спальня, щоб рано вранці сонце не заважало спати. Часто такі тканини встановлюються для комфортного перегляду телевізора, проектора, домашнього кінотеатру, а також в шкільні класи – для затемнення зони роботи проектора або інтерактивної дошки.

Помилка у виборі механізму рулонної штори

На ринку сонцезахисних систем існує багато різних механізмів, тому в них легко заплутатися. На якомусь етапі Ви навіть можете вирішити зупиниться на найдешевшому механізмі. Краще підійти до вибору більш відповідально. Різні механізми вирішують різні завдання. Відкритий механізм рулонної штори (система «MINI») вважається найбільш економним варіантом, але тканина на стулці при цьому фіксується тільки внизу спеціальними магнітами. Закритий механізм (система «UNI») ставиться тільки на стулку, захищає тканину від пилу (пил не сідає зверху на вал), а так само не дозволяє тканини «відвисати» при відкинутою стулці.

Ми радимо вибирати компанію по деяким обов’язковим ознаками:

Основні помилки при виборі рулонних шторА) Зверніть увагу на якість тканин, дізнайтеся про виробників тканин. Останнім часом з’явилося багато недорогих китайських тканин, які крім того що вони можуть бути неякісними, можуть бути токсичні. Зверніть увагу на виробника і якість механізмів, гарантію.

Б) Краще вибирати компанію з продажу рулонних штор з чинним магазином, що допоможе уникнути шахраїв, дасть впевненість в можливості хоча б завтрашнього ремонту. Компанії без магазина, як швидко з’являються, так і швидко зникають, змінюють вигляд, змінюють телефон або інтернет-адресу магазину.

В) Зверніть увагу на привітність і доброзичливість персоналу. Якщо нехтування видно ще до прийняття замовлення, то після того як віддана передоплата, уважніше до Вас ставитися не будуть, на жаль.

Г) Не підписуйтесь в квитанції про те, що розміри, які зняв заміряє, вірні. Навряд чи Ви готові брати відповідальність на себе за ймовірні чужі помилки.

Share Button