Блог

Касетні та рулонні жалюзі

Слово “жалюзі” походить від французького слова «jalousie» (ревнощі). Жалюзі – це пристрої, що захищають від світла, які складаються з горизонтальних або вертикальних пластин. Жодне сучасне офісне або житлове приміщення неможливо уявити без цих вельми зручних пристроїв, які сьогодні з успіхом витісняють традиційні штори. Вибір різних типів жалюзі на ринку досить великий, а тому розібратися в них буває досить складно. Ця стаття розгляне одні з найбільш популярних типів – касетні і рулонні жалюзі.

Касетні жалюзі (або рулонні штори “UNI”)

Цей тип спеціально проектувався для того, щоб встановлюватися на пластикові вікна. Одна з ключових особливостей касетних жалюзі – це те, що їх можна закріпити безпосередньо на стулку вікна, після чого вони фактично стають єдиною конструкцією з вікном. Таким чином, вікно буде відкриватися і відкидатися разом з жалюзі.

Оскільки цей тип жалюзі виготовляється з розрахунком експлуатації їх разом з пластиковими вікнами, в їх конструкції враховуються всі необхідні деталі. Касетні та рулонні жалюзіНаприклад, якщо вікно знаходиться в похилому положенні – це не анітрохи не зашкодить жалюзі. У касетних жалюзі існують особливі бічні напрямні, які коригують положення жалюзі при нахилі вікна.

Якщо жалюзі припадають пилом достатньо всього лише видалити з них пил звичайним пилососом, використовуючи будь-яку з м’яких насадок.

Переваги касетних жалюзі:

– Сучасний зовнішній вигляд і стильний дизайн;

– Простота управління;

– Встановлюються впритул до скла;

– Практичність і довговічність.

Рулонні жалюзі (або рулонні штори “MINI”)

Ці жалюзі часто ще називають рулонні штори. Такі жалюзі – це справжня класика інтер’єру приміщення в сучасності. За допомогою рулонні штори можна повністю ізолювати від сонячного світла приміщення, а тому рулонні штори – це також відмінна альтернатива шторам.

Рулонні жалюзі виконуються в самих різних кольорах і фактурах, що дозволить їм ідеально вписатися в дизайн будь-якого інтер’єру як в офісі, так і вдома. Такі жалюзі дуже легко монтуються безпосередньо на вікно.

Принцип дії – жалюзі забираються вгору і згортаються в рулон. За компактності рулонні жалюзі абсолютно не поступаються касетним жалюзі. Цілісність полотна дозволяє створювати рулонні штори практично будь-яких кольорів і фактур.

Полотно рулонних жалюзі виготовляється зі спеціальних тканин з антибактеріальними, пиловідштовхуючими і антистатичними властивостями. Більш того, вони обробляються складом, який перешкоджає вигоряння і підвищує зносостійкість вироби.

Share Button