Блог

Догляд за тканинними жалюзі (вертикальними і горизонтальними)

Затишок та бездоганний стиль інтер’єру зможуть подарувати кімнаті тканинні жалюзі. Такої великої популярності вони досягли завдяки наявності прекрасних художніх та функціональних якостей, завдяки чому вони зустрічаються часто в приміщеннях офісу і в той же час багатьох квартирах. Як правило, текстильний тип жалюзі виконаний у вигляді вертикально розподілених ламелей. Але в останні роки з’явилися й горизонтальні тканинні жалюзі. Вони потрібні для створення справді незабутньою приємної обстановки в просторах. Завдяки наявності величезної колірної гами, тканинні жалюзі прикрашають не тільки робочі кабінети, а й часто використовують як оздоблення житлових приміщень, ванних кімнат.

Дана продукція з’явилася на ринку не так давно і вважається рідкісним товаром, даним фактом можна пояснити ціну горизонтальних жалюзі тканинного типу. Ці незвичайні жалюзі можуть допомогти надати простору неповторну граціозність та чарівність.

Безсумнівно, кожен покупець коли-небудь цікавився проблемою про те, як очищати жалюзі. Мити тканинні жалюзі можна, якщо чистка не буде коштувати дорожче повної заміни старих ламелей на нові. Ламелі – це смужки текстилю, з яких виробляються конструкції жалюзі. По завершенні кожної промивки з смужок ламелей змивається спеціальне просочення, тому, чим частіше Ви будете їх мити, тим значить швидше вони будуть забруднюватися.

У великих містах, наприклад Львові або Києві не важко буде знайти компанію спеціалізується на клінінгових роботах, в тому числі і чищенні тканинних жалюзі.

                                  Варіанти очищення ламелей жалюзі

Ми наведемо декілька варіантів догляду за поверхнею жалюзі власноруч:

• Особливі насадки для пилососа призначені для чищення тканинних жалюзі. Ця насадка накручується на трубу пилососа. Також є спеціальні мікронасадки, потрібні для очищення ламелей. Даний спосіб є найбільш трудомістким.

Догляд за тканинними жалюзі (вертикальними і горизонтальними)

Догляд за тканинними жалюзі (вертикальними і горизонтальними)

 

• Прання тканинних ламелей жалюзі. Дозволяється прання в автоматичній машинці для прання білизни, застосовуючи «дбайливий» режим прання. Як правило, після здійснення такої чистки навіть найякісніша і дорога тканина має можливість кілька втратити свою зовнішню форму. Однак якщо Ви хочете користуватися таким способом, в першу чергу бажано від’єднати всі пластикові та металеві частини. Або вони невідворотно деформують їх. Тканинні смужки згорнути обережно в рулончик і далі відправити все безпосередньо в прання.

• У свою чергу можна звернутися цілком поширеним методом миття жалюзі. Треба знову ж згорнути ламелі трубку і занурити їх в розчин води і мила. Не потрібно їх додатково очищати, просто опустити в воду на якийсь час. Потім їх слід вийняти, обполоснути і потім повісити їх на своє місце, до тих пір поки цілком не просохнуть від вологості. Існує певна ймовірність змивання з ламелей особливого просочення, тому бруд і пил на ламелі може кілька стрімкіше приставати.

Перед покупкою жалюзі, варто довідатися про заміну ними ламелей в разі потреби. Бувають такі компанії, які здійснюють очистку жалюзі з виїздом на будинок. Рекомендується прочитати про це інформацію в Інтернеті.

У ситуації, коли встановлені прості вертикальні жалюзі, а не виконані на замовлення, тоді правильніше буде замінити на них смужки. Якщо абсолютно не хочеться замінювати обрану матерію виробу, то найкращим варіантом буде не здійснювати власноручний очистку, а звернутися до майстрів. Так само не можна забувати про те, що після будь-якого прання ламелей жалюзі, вони будуть частіше бруднитися.

Share Button