Блог

Чому варто встановлювати рулонні штори?

Для створення більш затишної домашньої обстановки дизайнерами відносно недавно були розроблені тканинні ролети, які надійно оберігають вікна і є чудовою альтернативою горизонтальних і вертикальних жалюзі. Вони чудово виглядають як самостійно, так і в поєднанні з гардинами, тюлем або портьєрами. Їх особливість в тому, що, зливаючись в єдине ціле з вашим вікном вони чудово закривають світловий отвір (цілком або частково – залежить тільки від вашого бажання в даний момент). І багато дизайнерів сьогодні активно використовують цей новомодний предмет інтер’єру при створенні своїх проектів.

Різні системи для тканинних ролет

Між собою ролети для вікна відрізняються дуже сильно, хоча б завдяки різноманітності використовуваних в їх виробництві типів тканин і забарвлень. Але ось по конструкції, а точніше по відмінності між ними використовуваних систем, вибір не великий. Вони бувають лише двох типів:Чому варто встановлювати рулонні штори?

  • відкриті
  • закриті

Який з них краще – сказати складно. Кожен вибирає для себе той, що йому більше подобається на фото в каталозі. А основні їх відмінності полягають в тому, що у відкритому типі весь рулона знаходиться на увазі, а в закритому ховається в акуратний короб. Багато хто віддає перевагу саме закритого типу, так як в цьому самому коробі полотно вашої рулонної штори надійно захищене від попадання на неї побутової пилу і частинок бруду.

Широкий вибір гам і забарвлень

Залежно від того, яку роль при створенні інтер’єрного стилю ви віддаєте тканинним ролетів, буде залежати і вибір того чи іншого виду забарвлення з неймовірно широкого асортименту фото-прикладів. Так, більшість постачальників і виробників рулонних штор для прикраси вашого вікна пропонують своїм покупцям:

  • Чому варто встановлювати рулонні штори?однотонні тканини, що розрізняються між собою широким спектром різноманітних кольорів і похідних від них відтінків;
  • різноманітний вибір малюнків різних тематик і стилів;
  • а великий вибір фактур робить можливим пристосувати рулонні штори в інтер’єрі абсолютно будь-якого стилю і напряму.

У підсумку, в вашому приміщенні створюється дивовижна і комфортна обстановка, яку можна легко міняти в залежності від вашого настрою і бажання. Ви з легкістю можете або за
темнювати простір кімнати, або навпаки, робити його яскравішим і світлішим.

Чистота запорука здоров’я!

Тканинні ролети для ваших вікон – це не просто красива деталь в загальному інтер’єрі приміщення. Сьогодні, більшість виробників випускає ці штори, просочивши їх полотно спеціальними антибактеріальними і пиловідштовхуючими засобами.

Завдяки саме цим функціям, ролети є досить невибагливої в прибиранні. Їх досить раз в декілька тижнів обробляти (для профілактики від осідання пилу) звичайною сухою ганчіркою або звичайним пилососом. А якщо в будинку є маленькі діти, які ненароком можуть поставити на тканину плями різного походження, то ролети дуже легко знімаються з вікна, розбираються і миються в теплій і мильній воді. Але миються вони не в прямому сенсі цього слова. Полотно просто опускається в тазик з підготовленою мильною водою і на деякий час там залишається. Після чого, дістається, обережно струшується і залишається сохнути в природних умовах. Все, ваша рулонний штора знову як нова (Подивіться на різницю між «до» і «після» на фото). Коли полотно повністю висохне, просто збираєте весь механізм і штора повертається на місце.Чому варто встановлювати рулонні штори?

Тканинні ролети для вікна несуть в собі не тільки естетичну цінність, а й практичну вигоду. Так, наприклад, якщо ваше робоче місце (або просто комп’ютерний стіл) знаходиться поруч з вікном і потрапляють з нього сонячні відблиски на монітор часто заважають роботі, то за допомогою рулонних штор цю проблему легко усунути, опустивши полотно на необхідну висоту. Таким чином, ви і відблиски з монітора забираєте, і залишаєте можливість сонячному світлу проникати в вашу квартиру. Крім того, саме ролети можуть надійно захистити вас від сторонніх і цікавих очей ззовні, а вашу кімнату від перегрівання (в жаркий літню спеку) і від вигорання. А якщо порівняти їх з жалюзі, то ролети практичніші, функціональні і довговічні. А також, тканинні ролети набагато м’якше регулюю світловий потік в вашу квартиру.

Share Button